20 محصول
مرتب‌سازی:

سوناکس

معرفی برند سوناکس SONAX

از خودروهای کامپکت گرفته تا وسایل نقلیه با سایز متوسط تا خودروهای لاکچری. از نمایشگاه خودروهای کلاسیک گرفته تا سالن‌های تیونینگ خودرو، وقتی حرف از بهترین ظاهر خودرو می‌شود، سوناکس مشتاقان و متخصصان خودرو را ناامید نمی‌کند.

تاریخچه برند سوناکس SONAX

تاریخ سوناکس به سال ۱۹۰۳ برمی‌گردد. در آن زمان فرانز هافمن، پدرجد مالک فعلی کمپانی، توانست در نیوبرگ بایرن، سیلیکا استخراج کند. سیلیکا ماده‌ی معدنی خیلی‌نرمی است که در آن زمان در پولیش‌های خانگی استفاده می‌شد.

پولیش نقره سونا

بعد از جنگ جهانی دوم فرانز هافمن شروع به تولید محصولات مراقبتی کرد. برند سونا بطور عمده برای تولید پولیش های نقره استفاده می شد. برای محصولات مراقبت از خودرو یک حرف X به عنوان نماد کلمه وکس به این نام اضافه شد و بدین ترتیب برند سوناکس زاده شد.

با شکوفایی اقتصاد آلمان و از اواسط دهه ۶۰ میلادی به بعد، سوناکس اولین کارواش تمام اتوماتیک خود را با بهترین محصولات مراقبتی و نظافتی خود تولید کرد. بطور همزمان مراقبت شخصی از خودرو نیز با اقبال بیشتری همراه شد. هر روز به دارندگان خودروی شخصی نیز افزوده می‌شد و مرسوم بود که هر شنبه خودرو شسته شود و به ندرت توسط دارنده جایگاه پمپ بنزین انجام می شد بلکه بیشتر توسط خود شخص دارنده خودرو انجام می شد.

برند سوناکس

تنوع محصولات سوناکس SONAX

تقاضا برای محصولات مراقبت از خودرو با افزایش روبرو شد و این افزایش باعث شکوفایی برند سوناکس شد و به زودی محصولات سوناکس وارد بازارهای جدید دیگری شد:

صنعت کشاورزی، ابزارآلات، جنگلداری، ساخت و ساز، تولید و مهندسی و بخش نظافت که همه آنها با تکیه بر محصولات پرمیوم سوناکس میسر شد.

تحقیق و توسعه برند سوناکس

تحقیق و توسعه به سبک آلمانی

بخش تحقیق و توسعه سوناکس بطور مستمر در تلاش است تا محصولات خوب را به عالی بدل کند. نوآوری دائمی بارها و بارها توجه بازار را به محصولات سوناکس جلب کرده است.

امروزه محصولات سوناکس در بیش از صد کشور جهان استفاده می شود و سهم صادرات این شرکت نزدیک ۴۳ درصد کل تولید آن است.

تمامی محصولات سوناکس با کیفیت و ساخت کشور آلمان است و تاکنون جوایز متعددی از انستیتوهای مستقل دریافت کرده است.

با وجود رشد سریع این کسب و کار از یک پولیش نقره ساده به یک تولیدکننده‌ی نامدار محصولات مراقبت از خودرو در کلاس جهانی، این کسب و کار همچنان یک کسب و کار خانوادگی باقی‌ مانده‌است.