72 محصول
مرتب‌سازی:

مفرا

معرفی برند مفرا

کمپانی مفرا با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان در تولید محصولات مراقبت از خودرو، یکی از پیشروان این عرصه می‌باشد. مفرا همواره با ایده ها و راه حل های اختصاصی خود، توانسته ترندها و چارچوب‌های کلی بازار را مشخص کند. از سال ۱۹۶۵ تاکنون شرکت مفرا MAFRA همواره تولیدات خود را با نیاز مشتری و با دغدغه حفظ محیط زیست تولید کرده است. محصولات شرکت مفرا هم برای کاربران معمولی و هم برای دیتیلرهای حرفه‌ای تولید می‌شود.

شرکت مفرا

معرفی محصولات مفرا

محصولات این شرکت شامل مجموعه‌ی کاملی از مواد شوینده‌، مواد مراقبت‌کننده از خودرو و همچنین ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ و مراقبت از خودرو می‌باشد. از لاین‌های حرفه‌ای تولید محصولات این شرکت می‌توان به سری محصولات حرفه‌ای لابوکاسمتیکا و دستگاه‌های پولیش حرفه‌ای گلادیوس اشاره کرد.

خرید محصولات مفرا در فروشگاه پولیش‌ایران

ما در فروشگاه اینترنتی پولیش ایران با توجه به نیاز بازار و کیفیت بالای محصولات مفرا،‌ مخصوصاً در حوزه پوشش‌های مراقبتی، نسبت به تهیه محصولات اورجینال این برند اقدام نموده و با توجه به درخواست‌های فراوان شما عزیزان این محصولات را در سبد فروشگاهی خود قرار داده‌ایم تا همه علاقه‌مندان به حوزه دیتیلینگ بتوانند با کمترین هزینه از مزایای استفاده از این برند باکیفیت ایتالیایی برخوردار شوند.